کانکس اصفهان

کانکس اصفهان

ارسال کانکس به سراسر کشور من جمله کانکس مشهد و کانکس اصفهان وجود دارد. برای اطلاع از نحوه ارسال و قیمت کانکس و هزینه ها با کارشناسان تماس گرفته شود.امکان خرید و فروش کانکس اصفهان در کلیه شهرهای استان اصفهان، برای اطلاع از نحوه خرید و لیست قیمت با ما تماس بگیرید.

کانکس اصفهان

کانکس اصفهان

خرید و فروش انواع کانکس، کانکس دست دوم  در شهرهای مختلف امکان پذیر است. برای سفارش کانکس در شهر اصفهان و شهرهای استان اصفهان با ما تماس بگیرید.

 

.

قیمت کانکس کارگاهی

برای اطلاع از قیمت کانکس کارگاهی بر اساس متریال و جنس کانکس با شماره های شرکت آسا کانکس تماس حاصل فرمائید. کانکس کارگاهی از جمله کاربردی ترین کانکس های مورد نیاز در شهرها ، عملیات عمرانی ، ویلا سازی ها و  مناطق زلزله زده میباشد.

تاسیسات اولیه در کانکس کارگاهی شامل سیم کشی های داخلی روکار، لوله کشی سینک و در صورت نیاز سرویس بهداشتی ، داکت کشی روشنایی و کلید و پریزها میباشد.

کانکس کارگاهی در شهر اصفهان در پروژه های عمرانی شهرهای نزدیک به مرکز استان قابل توجه کارفرمایان قرار دارد. کانکس در مقابل گرما و سرما عایق بوده و سبک تر از سوئیت های بتنی موجود در بازار میباشد.

با توجه به نیاز کارفرما، ابعاد کانکس محاسبه میگردد. قیمت کانکس پس از محاسبات مورد نظر توسط کارشناسان اعلام میگردد. آسا کانکس مجری و تولید کننده انواع کانکس، کانکس مسکونی، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس اسکان کارگری، کانکس بحران و زلزله میباشد. برای آگاهی از لیست قیمت های جدید و نحوه ارائه خدمات اجرا با کارشناسان تماس حاصل فرمائید.