کانکس دست دوم

برخی از افراد و یا شرکت ها برای مدت زمان کوتاهی و به طور موقت به کانکس نیاز دارند. پیشنهادی که می توانیم به این عزیزان بدهیم استفاده از کانکس دست دوم می باشد. گاهی اوقات نبود بودجه کافی برای افراد و شرکت ها نیز باعث می شود که آنها به دنبال خرید کانکس دست دوم باشند. در هر صورت هیچ تفاوتی ندارد. یکی از خدمات شرکت آسا فروش کانکس دست دوم برای مشتریان و یا خرید کانکس دست دوم از آنهاست.

کانکس دست دوم آسا

ما در شرکت آسا کانکس به صورت دائمی خرید و فروش کانکس دست دوم را انجام می دهیم. ما هر نوع کانکس دست دوم اعم از کانکس مسکونی ، کانکس اداری ، کانکس ویلایی ، کانکس فروشگاهی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کانکس نگهبانی و … را خرید و فروش می کنیم. هر چند سلامت ظاهری و درونی و ساختاری کانکس هنگام خرید برای ما شرط است و این مساله بر گذاشتن قیمت کانکس تاثیر دارد ولی با اینحال ما توان خرید هر نوع کانکس با هر میزان سلامتی داریم و پس از خرید می توانیم آنها را در بخش تعمیرات کانکس قابل استفاده نماییم. بایستی این را هم بیان کنیم میزان فرسودگی برخی از کانکس ها بسیار زیاد می باشد و شاید قابل فروش و عرضه به مشتری دیگر نباشد. در این صورت می توانیم با تعمیر کانکس آن را برای شما دوباره قابل استفاده کنیم.
.
برای خرید و فروش کانکس های دست دوم خود با ما تماس بگیرید.
.
کانکس دست دوم

کانکس دست دوم

شرایط خرید کانکس دست دوم

ما برای خرید کانکس دست دوم شما ، می تونیم به ۲ طریق اقدام نماییم. روش اول که اعزام کارشناسان ما به محل شما می باشد برای مواقعی است که به ما نزدیک باشید و امکان حضور باشد. در این حالت کارشناسان آسا پس از حضور در محل شما نسبت وضعیت سلامتی ، پوسیدگی و یا فرسودگی های احتمالی کانکس را بررسی می کنند. برآورد قیمت کانکس شما بر اساس میزان سلامت ظاهر کانکس , نمای داخلی کانکس , میزان پوسیدگی و یا آسیب دیدگی های احتمالی است. پس از کارشناسی وضعیت کانکس قیمت کانکس مشخص شده و ما وجه را به صورت نقد و به روز پرداخت می کنیم.

روش دوم برای زمانی است که فاصله شما از ما زیاد باشد و امکان حضور کارشناسان مهیا نباشد. در صورتی که فاصله مسافتی شما با ما زیاد باشد و امکان بازدید حضوری مهیا نباشد ، شما می توانید از کانکس خود عکس تهیه نموده و آن را برای ما ارسال کنید. سعی کنید در عکسبرداری هم ظاهر کانکس و هم نمای داخلی کانکس را عکس بگیرید. ما پس از بررسی عکس ها و گرفتن توضیحات تکمیلی از شما، براورد قیمت کارشناسی خود را اعلام کرده و در صورت توافق بر سر قیمت برای انتقال کانکس دست دوم به کارگاه ما و بازدید نهایی و واریز وجه اقدام خواهیم نمود. خواهشمند است به هنگام گرفتن عکس سعی نمایید که عکسهای با کیفیتی از کانکس دست دوم خود تهیه نمایید. این مساله باعث خواهد شد کارشناسان به دقت بالاتری قیمت کانکس شما را تخمین بزنند و روند خرید کانکس از شما را تسهیل خواهد کرد.

کانکس های دست دوم که از آساکانکس خریداری شده باشند نیازی به بازرسی فنی نداشته و ما تنها میزان استهلاک ، آسیب دیدگی احتمالی و یا خرابکاری های ان را بررسی خواهیم نمود و نیازی به بررسی فنی نیست.

شما می توانید هم اکنون با کارشناسان ما تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم در این خصوص انجام گیرد.

.

.

فروش کانکس دست دوم

ما پس از خرید کانکس دست دوم , با تعمیر کانکس عیوب احتمالی آن را بطور کامل رفع نموده و بدون نقص به معرض فروش می گذاریم. بنابراین توجه داشته باشید که شما علیرغم پرداخت قیمت پایین تر نسبت به کانکس نو ، محصول بی نقصی را تحویل می گیرید. برخی از مشخصات کانکس های دست دوم آسا:

• جنس عالی و خوب پوشش بدنه های داخلی و خارجی

• استحکام بالای کف و سقف

• نصب هوک های قوی روی ستون های اصلی

• جابجایی و بارگیری کاملا اصولی با استفاده از میلگردهای ۲۰ تا ۲۲ میلیمتری

• استفاده از جوش های محکم و ممتد برای نقاط مختلف در کلیه اتصالات کانکس های دست دوم

• سلامتی کامل کف پوش ، تخت کف ( این قسمت ها بیشتر در معرض فرسایش می باشند )

• استفاده از ورق گالوانیزه محکم برای بدنه خارجی و استفاده از ورق گالوانیزه ساده به همراه ایزوگام برای سقف

• تعمیر کف کانکس دست دوم به از MDF استاندارد

• رنگ آمیزی نمای بیرونی به منظور زیباسازی با استفاده از رنگ های روغنی صنعتی